Rreth nesh

"Eksperience, kualitet..."

"ProTECH "

Servisim të kompjuterëve dhe telefonave celularë, instalim profesional të alarmeve dhe sistemeve të sigurisë për shtëpitë tuaja...


Disa fjale reth nesh

Ne jemi nje kompani per momentin e vogel e instalimit te kamerave, alarmit,sistemeve kunder zjarrit, instal i videofoneve, domofoneve per shtepite tuaja. Perdorim brendet me te mira boterore. Instalim i shpejt, paster dhe kualitativ.

 • Sherbime profesionale

  Eum purto epicurei cotidieque at, ius luptatum invidunt no, vim at sint pertinacia repudiandae. Ad cum dicant laboramus delicatissimi, ex has nonumes explicari prodesset, brute tincidunt conclusionemque no has. Sit ullum latine ei. Ius id adhuc iriure torquatos.

 • Cmime te arsyeshme

  Ad cum dicant laboramus delicatissimi, ex has nonumes explicari prodesset, brute tincidunt conclusionemque no has. Sit ullum latine ei. Ius id adhuc iriure torquatos. Justo prompta senserit eos cu, omnesque posidonium liberavisse pri in.

 • Great Support

  Eum purto epicurei cotidieque at, ius luptatum invidunt no, vim at sint pertinacia repudiandae. Ad cum dicant laboramus delicatissimi, ex has nonumes explicari prodesset, brute tincidunt conclusionemque no has. Sit ullum latine ei. Justo prompta senserit eos cu, omnesque posidonium liberavisse pri in.

 • Garancion i sherbimit

  Ad cum dicant laboramus delicatissimi, ex has nonumes explicari prodesset, brute tincidunt conclusionemque no has. Sit ullum latine ei. Ius id adhuc iriure torquatos. Justo prompta senserit eos cu, omnesque posidonium liberavisse pri in.